Elegantní design čistých linií, který se hodí do kterékoliv domácnosti. Jsme hrdí, že vám můžeme představit naši novou řadu chladniček. Každá je vytvořena tak, aby ve vaší domácnosti vypadala skvěle a poskytovala vám jakoukoliv představitelnou funkci. A toto jsou tři důvody, díky kterým jsou chladničky LG mimořádné:

  • Působivá elegance – design cistych linii. Hladké, kompaktní a čisté linie zaručí, že se vaše nová chladnička stane elegantním doplňkem vaší domácnosti. Veškeré funkce jsou zapuštěné v krytu chladničky, dokonce i panty jsou skryté, aby nenarušovaly vzhled chladničky.


  • Rozměrná elegance – stylovy rozmer: se stejnou péčí byl navržen i interiér. Prostornější mraznička XtraSpace a přístroj na výrobu ledu namontovaný ve dvířkách poskytují více využitelného prostoru! Prostornější mraznička XtraSpace 7 a plnohodnotné zásuvky poskytují sedm částí pro uskladnění - umožňují tak udržet různé typy potravin odděleně a maximalizují skladovací objem.

  • Dotykova elegance – citliva na dotyk: tačí jemný dotyk vaší ruky nebo lokte a okamžitě máte díky této nové funkci k dispozici chlazené nápoje nebo svačiny.Text je tiskovou zprávou dodavatele