Okouzlující dekor květin od malířky Seung-rim Ha a lesk kamínků Swarowski zdobí americkou ledničku (model GR-P227ZDAA) s beznámrazovým (NoFrost) provozem. Její výjimečný vzhled vedl k zisku prestižního designového ocenění reddot design award. Funkční výhodou je spousta místa pro skladování potravin jak v chladničce (pravé dveře), tak v mrazáku (vlevo). Speciální mřížka Moist Balance reguluje vlhkost pro delší trvanlivost čerstvých potravin. Optimální teplotu skladovaných potravin si můžete sami nastavit, jestliže je uložíte do přihrádky Miracle Zone.

Na vnější straně dveří chladničky najdete zabudovaná dvířka baru s pohodlným dotykovým ovládáním, odkud si bez nutnosti otevírání dveří celé chladničky (a plýtvání elektřinou) rychle a snadno vyndáte lahev s pitím, sýr či olivy. Ještě zmiňme BioShield, mikrobiotické ošetření pantů pro zvýšení hygieničnosti. Na každé party nesmí chybět led. Výrobník ledu LG XtraSpace* vám ho poskytne dostatečnou zásobu. Americká chladnička s mrazákem LG GR-P227ZDAA v tomto netradičním uměleckém pojetí se prodává za 84 990 Kč.

Červenou ledničku se Swarovského krystaly ideálně doplní parní pračka LG Steam Wash rovněž v červeném provedení (LG WD-14379FD). Při své činnosti je díky technologii Direct Drive tak tichá, že uslyšíte jen tlukot vašeho srdce. Za velký přínos považujeme parní praní, které vyčistí prádlo důkladněji a šetrněji. I proto získal tento pomocník certifikaci Britské nadace pro alergiky (BFA). Zmiňme i skutečnost, že pračka tímto způsobem praní ušetří až 21 % energie než jiné. Udělená kategorie A++, značící celkovou úspornost a také ohleduplnost k životnímu prostředí, je toho jasným důkazem. Model LG WD-14379FD se prodává za 39 990 Kč.

Jistě budete souhlasit, že když už si někdo dá záležet na tom, aby měl pěkně zařízenou domácnost, je trochu škoda kazit dojem spotřebiči byť kvalitními, ale zato se zaměnitelným vzhledem. Domácí spotřebiče LG v sobě spojují mnoho pokročilých funkcí a kladou důraz na kvalitní design. Výsledkem je opravdová krása ve vaší domácnosti.