Více než 4 900 krystalů Swarovski je vnořeno do madel a domácího baru populární chladničky francouzského typu. Kombinace z Rakouska dováženého broušeného křišťálu a kvalitních materiálů vytváří ideální doplněk kuchyně náročných zákazníků.

Díky šířce 90 cm nabízí chladnička LG s francouzskými dveřmi maximum prostoru pro ukládání potravin. Tento formát je mezi zákazníky stále oblíbenější díky snadnému přístupu do všech částí chladničky a oddělenému mrazáku s polohovatelnými vysuvnými dveřmi. V Koreji se tento typ chladniček stal opravdovým hitem. Okamžitě po jejich uvedení na trh představovaly 30 % všech prodaných chladniček značky LG.

Lákadla nejnovějšího modelu chladničky LG se netýkají jen zevnějšku. Křišťály Swarovski se snoubí s výjimečnými technologiemi LG. Tato chladnička o celkovém hrubém objemu 593l (čistý objem chladničky je 405l chladnička a 155l mrazničky) je vybavena pěti elektronickými teplotními čidly, která zabezpečují maximální kontrolu teploty uvnitř chladničky a mrazáku. Uvnitř mrazícího boxu je také umístěn automatický výrobník ledu, u kterého lze navolit 3 velikosti ledových kostek. LCD displej umístěný na dveřích chladničky umožňuje snadné ovládání teploty. Speciální boxy na zeleninu, ovoce a uzeniny s regulací vlhkosti nabízí rozšířené možnosti skladování potravin a tím zaručují jejich delší čerstvost. Antibakteriální ochrana interiéru zabraňuje množení bakterií a plísní, ionty stříbra obsažené také v dveřním těsnění napomáhají prodloužit životnost samotné chladničky.

Výše uvedený text je tiskovou zprávou výrobce (autorizovaného dovozce) spotřebiče.