Dvoudvéřová chladnička v černém lakovaném provedení PianoBlack s dlouhými, na dotyk příjemnými tyčovými madly nejen že vypadá skvěle, ale poskytuje rovněž širokou nabídku nejrůznějších lákadel. Na letmý pokyn například servíruje vychlazené občerstvení: stačí stisknout tlačítko a kostky ledu, drcený led nebo pitná voda plní sklenici... Diskrétně v pozadí se přitom ukrývá přívod pitné vody se speciálním filtračním systémem pro zajištění stálého přísunu čerstvé vody. Osvětlení při stisknutí tlačítka je jen třešnička na dortu - a jistě je přivítají všichni ti, kteří hledají za horkých nocí ochlazení.

Její „maličkost" v sobě ukrývá ukrývá 504 litrů užitného prostoru - 334 litrů je vyhrazeno chlazení, 170 litrů je věnováno mrazicí části. Chladnička kromě obrovského prostoru nabízí také mnoho užitečných funkcí. Například s funkcí superchlazení a supermrazení nedochází při vkládání nových potravin k ohřátí již uskladněných jídel, neboť nové potraviny jsou rychle zchlazeny na požadovanou teplotu. Teplota v chladicí i mrazicí části je řízena odděleně. Její aktuální nastavení je na digitálním ukazateli zobrazeno zvlášť pro každou zónu.

Už žádné odmrazování

Díky inovativní technologii NoFrost již není třeba chladničku odmrazovat. Účinný systém cirkulace vzduchu se stará o to, aby vlhkost vzduchu uvnitř chladicího a mrazicího prostoru byla odváděna k vně umístěnému výparníku. Díky tomu zůstává vzduch v mrazicím či chladicím prostoru suchý, nevzniká námraza na potravinách ani led na stěnách spotřebiče. To zabraňuje energetickým ztrátám, které se rovnají zvýšeným nákladům na provoz spotřebiče. Díky svým obřím rozměrům a propracovanému designu bude Vaše nová dvoudvéřová chladnička Bosch vždy v popředí Vaší kuchyně. Její krása je dále podtržena tyčovými nerezovými madly umístěnými na střed. Ta zajišťují pohodlné otvírání a zavírání dveří. U nové boschské chladničky profesionalita vládne i za oponou: technologie NoFrost zajistí, aby se odmrazování jednou provždy škrtlo ze seznamu Vašich povinností.

Technické údaje o spotřebiči
Název produktu:side by side kombinovaná chladnička/mraznička
Typové označení produktu:KAN58A50 NoFrost
Barva:černá (ve vysokém lesku PianoBlack)
Další vlastnosti:výroba ledových koste a tříště a výdej pitné vody
Příkon spotřebiče:522 kWh (energetická účinnost ve třídě A)
Užitný objem chladničky:334 litrů
Užitný objem mrazničky:170 litrů
Rozměry spotřebiče:179 x 90 x 73 cm (V x Š x H)

Více informací o domácích spotřebičích značky Bosch naleznete na http://www.bosch-spotrebice.cz/.

Článek je tiskovou zprávou společnosti Bosch.

Chladničku Bosch KAN58A70 můžete zakoupit zde.